Work offersIFRAContact

Send your CV

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się sprzedażą środków do produkcji rolnej oraz handlem zbożem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DORADCA AGROTECHNICZNY / KEY ACCOUNT MANAGER

region: podlaskie

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie klientów (gospodarstw rolnych i firm handlowych) oraz budowanie długotrwałych relacji
  • Utrzymywanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami na obsługiwanym terenie
  • Aktywna sprzedaż i realizacja planów sprzedażowych
  • Doradztwo agrotechniczne dla klientów
  • Rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji (wiedzy agronomicznej)
  • Analiza rynku rolnego

Wymagania:

  • Wymagane doświadczenie w branży rolnej, tj.: − Agro (handel środkami ochrony roślin, nasionami, nawozami dolistnymi)− Zbóż (skup zboża)− Pasz− Maszyn rolniczych− Praca w gospodarstwie rolnym− Firmy działające na rynku doradztwa agrotechnicznego− Branży ziemniaczanej i buraków cukrowych
  • Mile widziane wykształcenie rolnicze
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Praktyczna znajomość agrotechniki

Cechy osobowości:

  • Wysoka motywacja
  • Komunikatywność
  • Samodzielność w działaniu
  • Dobra organizacja pracy
  • Kultura osobista

Proponowane warunki zatrudnienia:

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony, na pełen etat
  • Niezbędne narzędzia pracy ( samochód , laptop, telefon )
  • Dodatkowy system premiowy zależny od wyników pracy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet szkoleniowy

Zachęcamy do aplikowania na adres: grzegorztyczynski@recfood.pl